Szeptember

Dátum Program
1 Cs
2
3 Szo
4 Va Tanévnyitó istentisztelet
10:30 istentisztelet
Első osztályosok és új kollégák fogadalom tétele
5
6 Ke
7 Sze
8 Cs
9 xx:xx KáTé
xx:xx Ifi
10 Szo
11 Va 10:30 istentisztelet, gyermek istentisztelet
12
13 Ke
14 Sze 18:00 Biblia óra
15 Cs
16 xx:xx KáTé
xx:xx Ifi
17 Szo
18 Va Családi vasárnap
10:30 istentisztelet, 5. osztályosok szolgálata, gyermek istentisztelet
Presbiter gyűlés
19
20 Ke
21 Sze 18:00 Biblia óra
22 Cs
23 xx:xx KáTé
xx:xx Ifi
24 Szo
25 Va 9:30 kóruspróba
10:30 istentisztelet, gyermek istentisztelet
Presbiter gyűlés
26
27 Ke
28 Sze
29 Cs
30 xx:xx KáTé
xx:xx Ifi

Október

Dátum Program Dátum Program
1 Szo 17
2 Va 9:30 kóruspróba
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
keresztelő
18 Ke
3 18:00 Női kör 19 Sze 18:00 Biblia óra
4 Ke 20 Cs
5 Sz 18:00 Biblia óra 21
6 Cs 22 Szo
7 23 Va 9:30 kóruspróba
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
8 Szo 24
9 Va 9:30 kóruspróba
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
25 Ke
10 26 Sze 18:00 Biblia óra
11 Ke 27 Cs
12 Sze 18:00 Biblia óra 28
13 Cs 29 Szo
14 30 Va 9:30 kóruspróba
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
15 Szo 31
16 Va 9:30 kóruspróba
Családi vasárnap
10:30 istentisztelet, 6. osztályosok szolgálata
gyermek istentisztelet
délután ifjúsági találkozó

November

Dátum Program Dátum Program
1 Ke 16 Sze
2 Sze 17 Cs
3 Cs 18
4 19 Szo
5 Szo 20 Va Családi vasárnap
10:30 istentisztelet, 7. osztályosok szolgálata
gyermek istentisztelet
6 Va 10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
21
7 18:00 Női kör 22 Ke
8 Ke 23 Sz
9 Sz 24 Cs
10 Cs 25
11 26 Szo
12 Szo 27 Va Ádvent első vasárnapja
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
13 Va 10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
28
14 29 Va 10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
15 Ke 30 Sze

December

Dátum Program Dátum Program
1 Cs 17 Szo
2 18 Va Családi vasárnap, Ádvent negyedik vasárnapja
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
3 Szo 19
4 Va Ádvent második vasárnapja
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
20 Ke
5 18:00 Női kör 21 Sze
6 Ke 22 Cs
7 Sze 23
8 Cs 24 Szo
9 25 Va
10 Szo 26
11 Va Ádvent harmadik vasárnapja
10:30 istentisztelet
gyermek istentisztelet
27 Ke
12 28 Sz
13 Ke 29 Cs
14 Sze 30
15 Cs 31 Szo
16